Водолазки дитячі Фламінго
Дитяча фіолетова водолазка. Підходить і хлопчику і дівчинці.
Тканина в рубчик, щільна. Сезон: осінь, весна.
Водолазка з високою горловиною.
Гольфи з високою горловиною, дуже зручні в холодну пору року, так як закривають шию. Їх зручно піддягати під жилети, піджаки, теплі кофти.

В наявності розміри:
ріст 116 см (довжина - 46 см, ширина - 31 см, плечі - 31 см, довжина рукава - 44 см)
Може бути в інших кольорах і розмірах.
Водолазки Ви знайдете на нашому сайті: https://7kop.com.ua/g5720580-golfy-pod-gorlo
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фламінго |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Вид виробу | Водолазка |
| Застібка | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Високий |
| Склад | 95% хлопок, 5% эластан |
| Стан | Новий |
| Довжина виробу по спинці | 46 см |
| Довжина рукава вироба | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір дитячого одягу | 116 см |
| Сезон | Осінь/весна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴




