Бодіки дитячі
Бодік для дівчинки. Рожевий однотонний, спереду малюнок зебри.
Застібається внизу на кнопки.
На плічках без застібки.
Тканина в рубчик, склад 100% бавовна.

Розміри:
- ріст 62 см (довжина рукава ― 23 см, плечі - 17 см, довжина ― 36 см, ширина ― 20 см)
Більше бодиков по посиланню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Бембі |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 62 |
| Колір | Рожевий |
| Вид виробу | Боді з довгим рукавом |
| Довжина виробу по спинці | 36 см |
| Довжина рукава вироба | 23 см |
| Застібка | Кнопки |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 100% бавовна |
| Довжина рукава | Довгий |
| Стан | Новий |
| Зріст | 62 см |
| Вікова група | Від народження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴




