
Чоловічки для самих маленьких
Комбінезон бавовняний, на байку. Ніжки відкриті. Підходить і дівчаткам і хлопчикам.
Застібка ― кнопки на плечі і за крокового шва. Колір ― жовтий. Спинка - однотонна, спереду молочна забарвлення з малюнками панд.
Ідеально використовувати як спальника. Перевага комбінезона-чоловічка в тому, що спинка дитини завжди закрита, як би він не повернувся.

Розміри:
- зростання 86 см (довжина рукава від підстави шиї ― 39 см, довжина ― 75 см, ширина ― 31 см, довжина крокового шва ― 30 см, довжина до початку ніжок - 48 см)
Есть в других цветах.
Наличие других размеров Вы можете уточнить по телефону (097)108-71-30.
Перейти к выбору одежды для самых маленьких на нашем сайте.
Схема работы
|
1
|
Заказ на сайте. |
|
2
|
С Вами свяжется наш менеджер, уточнит по заказу: размер, расцветку, способ оплаты и доставки, которые Вам удобны. |
|
3
|
В день оплаты отправляет Вам товар. |
|
4
|
Если заказчик из Винницы — в день заказа Вы сможете его получить по указанному адресу. |
Преимущества интернет-магазина «Семицветик»
![]() |
У нас бесплатная доставка по городу Виннице. |
| Консультація менеджера по всім питанням, які Вас цікавлять. | ![]() |
![]() |
У нас ціни нижчі, ніж на ринку, тому що наш магазин знаходиться в інтернеті, і нам не потрібно оплачувати дорогу оренду приміщення і зарплату продавцям. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Happy Tot |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 86 |
| Колір | Жовтий |
| Стать | Унісекс |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 39 см |
| Довжина крокового шва | 30 см |
| Склад | 100% бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Чоловічок |
- Ціна: 207 ₴







