Дитячі сорочки для хлопчиків
Сорочка з довгим рукавом для хлопчика.
Блакитна з дрібним малюнком. Часто беруть хлопчикам у школу.
Натуральна тканина, класичний стиль.
Ця модель є також в менших розмірах: дивіться на нашому сайті.

Розміри:
- ріст 128 см (проданий)(довжина по спинці - 52 см, ширина - 35 см, плечі - 29 см, довжина рукава - 48 см, обхват шиї - 34 см)
- ріст 134 см (проданий)(довжина по спинці - 55 см, ширина - 37 см, плечі - 30 см, довжина рукава - 48,5 см)
- зріст 140 см (довжина по спинці - 57 см, ширина - 40 см, плечі - 32 см, довжина рукава 53 см, обхват шиї - 37 см)
- зріст 146 см (проданий)(довжина по спинці - 60 см, ширина - 42 см, плечі - 33 см, довжина рукава - 55 см, обхват шиї - 39 см)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Фламінго |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 140 |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 100% бавовна |
| Колір | Блакитний |
| Тип коміра | Відкладний |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина виробу по спинці | 57 см |
| Довжина рукава вироба | 53 см |
| Стан | Новий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір дитячого одягу | 140 см |
| Основні | |
| Стать | Для хлопчиків |
| Сезон | Весна/Осінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 262 ₴





