Дитячі сорочки поло
Сорочка поло з довгим рукавом для хлопчика.
Біла однотонна. Часто беруть хлопчикам у школу.
Натуральна тканина, класичний стиль.
Спереду застібається на 2 гудзики.
Ця модель є також в менших розмірах і в інших кольорах: дивіться на нашому сайті.

Розміри:
зріст 122 см (проданий)(довжина по спинці - 53 см, ширина - 33,5 см, плечі - 29 см, довжина рукава - 46 см, ширина манжети рукава - 9 см)
зріст 128 см (довжина по спинці - 54 см, ширина - 35,5 см, плечі - 30 см, довжина рукава - 48 см)
зріст 146 см (проданий)(довжина по спинці - 60 см, ширина - 41 см, плечі - 33 см, довжина рукава - 57 см)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robinzone |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 128 |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 100% бавовна |
| Колір | Білий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип коміра | Відкладний |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина виробу по спинці | 54 см |
| Довжина рукава вироба | 48 см |
| Стан | Новий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір дитячого одягу | 122 см |
| Основні | |
| Стать | Для хлопчиків |
| Сезон | Весна/Осінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴




