Топ продаж

Дитячі сорочки поло
Сорочка поло з довгим рукавом для хлопчика.
Блакитна, однотонна. Часто купують хлопчикам у школу.
Натуральна тканина, класичний стиль.
Спереду застібається на 2 гудзики.
Ця модель є також в менших розмірах і в інших кольорах: дивіться на нашому сайті.

Розміри:
зріст 158 см (довжина по спинці - 66 см, ширина - 44 см, плечі - 36 см, довжина рукава - 62,5 см)
зріст 164 см (довжина по спинці - 67 см, ширина - 46 см, плечі - 36 см, довжина рукава - 66 см)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robinzone |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 164 |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 100% бавовна |
| Колір | Блакитний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина виробу по спинці | 67 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Стан | Новий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Основні | |
| Стать | Для хлопчиків |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір дитячого одягу | 164 см |
| Сезон | Осінь/весна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 ₴




