Гольф дитячий від ТМ " Ля-ля
Бавовняний гольф білого кольору від українського виробника.
Білий гольф виглядає дуже святково і нарядно.
Підходить і хлопчику і дівчинці.
На плечі кнопки - застібка. Тканина трохи зсередини на байку.

Розміри в наявності:
- зростання 86 см (довжина гольфа ― 38 см, ширина ― 26 см, плечі ― 23 см, довжина рукава ― 28,5 см)
Дана модель гольфу є в інших розмірах. Наявність Ви можете уточнити у менеджера за телефоном (097)108-7-130.
Більше пропозицій за дитячим гольфів тут.
Схема роботи
|
1
|
Замовлення на сайті. |
|
2
|
З Вами зв'яжеться наш менеджер уточнить на замовлення: розмір, колір, спосіб оплати і доставки, які Вам зручні. |
|
3
|
В день оплати відправляє Вам товар. |
|
4
|
Якщо замовник з Вінниці — в день замовлення Ви зможете його отримати за вказаною адресою. |
Переваги інтернет-магазину «Семицветик»
![]() |
У нас безкоштовна доставка по місту Вінниці. |
| Консультація менеджера по всім питанням, які Вас цікавлять. | ![]() |
![]() |
У нас ціни нижчі, ніж на ринку, тому що наш магазин знаходиться в інтернеті, і нам не потрібно оплачувати дорогу оренду приміщення і зарплату продавцям. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип тканини | Трикотаж |
| Вид виробу | Джемпер |
| Сезон | Зима |
| Виробник | Ля-Ля |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Застібка | Кнопки |
| Склад | 37% хлопок, 3% эластан |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина виробу по спинці | 38 см |
| Довжина рукава вироба | 28.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір дитячого одягу | 86 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴







