Новинка

Кофти дитячі бавовняні
Кофта з довгим рукавом дитяча.
Виріз горловини круглий, на рукавчиках є манжети.
Кофта однотонна, спереду малюнок єнота на хмарці.
Колір бежевый меланж. За рахунок меланжу кофта не дуже марка, хоча й світла.
Бежевий колір з таким малюнком підходять і для хлопчика і для дівчинки.
Тканина бавовна, не щільна. Кофта підходить для бідь-якого сезону.
Розміри:
- зріст 104 см (довжина рукава - 35 см, плечі - 24,5 см, ширина - 30 см, довжина 38,5 см)
- зростання 110 см (довжина рукава - 37,5 см, плечі - 25 см, ширина - 35 см, довжина 40 см)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Robinzone |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 104 |
| Вид виробу | Кофта |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Застібка | Без застібки |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина виробу по спинці | 38.5 см |
| Довжина рукава вироба | 35 см |
| Склад | 95% бавовна, 5% лайкра |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір дитячого одягу | 104 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴



