Новинка

Чоловічки спальники дитячі
Натуральний бавовняний чоловічок комбінезон для хлопчика.
Тканина легка літня. Білий чоловічок з малюнками машинок.
Рукави довгі, ніжки закриті.
Застібається на кнопки по всій довжині виробу.

Склад 100% бавовна.
Розмір:
- зріст 68 см (довжина - 56 см, ширина - 23 см, плечі - 17 см, довжина рукава - 24 см, довжина крокового шва - 19 см, відстань по спинці до початку ніжок - 38 см)
- зріст 74 см (довжина - 60,5 см, ширина - 23 см, плечі - 18 см, довжина рукава - 25 см, довжина крокового шва - 21 см, відстань по спинці до початку ніжок - 38 см)
- ріст 80 см (проданий)(довжина - 66 см, ширина - 26 см, плечі - 19 см, довжина рукава - 27,5 см, довжина крокового шва - 25 см, відстань по спинці до початку ніжок - 41 см)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Фламінго |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 74 |
| Колір | Білий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60.5 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Довжина крокового шва | 21 см |
| Склад | 100% бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Чоловічок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156 ₴




