Бодіки дитячі
Бодік для дівчинки. Світло-рожева забарвлення з малюнками кактусів.
Застібається внизу і на плечі на кнопки.
Тканина-інтерлок, склад 100% бавовна.

Розміри:
зріст 92 см (довжина рукава ― 32,5 см, плечі - 23 см, довжина ― 49 см, ширина ― 27,5 см)
Більше бодиков по посиланню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Бембі |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 92 |
| Колір | Рожевий |
| Вид виробу | Боді з довгим рукавом |
| Довжина виробу по спинці | 49 см |
| Довжина рукава вироба | 32.5 см |
| Застібка | Кнопки |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 100% бавовна |
| Довжина рукава | Довгий |
| Стан | Новий |
| Зріст | 92 см |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴






