
Бодік новорічний дитячий, зріст 86 см, 92 см, білий з червоним, малюнок машинки і ялинки, Бембі
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 011650011/74-92/БД165
+380 (97) 108-71-30
viber, telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бодік новорічний дитячий, білий з смугастими біло-червоними рукавами, малюнок машинки і ялинки, Бембі

Розміри:
- зріст 80 см (проданий)(довжина - 45 см, ширина - 27 см, плечі - 22 см, довжина рукава - 30 см)
- зріст 86 см (довжина - 47 см, ширина - 28 см, плечі - 23 см, довжина рукава - 31,5 см)
- зріст 92 см (довжина - 50 см, ширина - 29 см, плечі - 24 см, довжина рукава - 33 см).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Бембі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Боді з довгим рукавом |
| Стать | Унісекс |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 86 |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 100% бавовна |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина виробу по спинці | 47 см |
| Довжина рукава вироба | 31 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Стан | Новий |
| Зріст | 86 см |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина від горловини до низу вироба | 47 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



