Чоловічки і одяг для новонароджених
Комбінезон бавовняний, натуральний.
Застібка ― кнопки до самого низу виробу. Кнопки пластикові.
Ніжки закриті.
Колір ― блакитний. Спереду забарвлення молочна з малюнками ведмедиків.
Рукавчики можна закрити, щоб убезпечити дитину. При необхідності рукавчик можна зробити відкритим.
Ідеально використовувати як спальника. Перевага комбінезона-чоловічка в тому, що спинка дитини завжди закрита, як би він не повернувся.

Розміри:
- рост ― 62 см (длина рукава от основания шеи ― 23 см, длина рукавчика с варежкой - 28 см, длина ― 51 см, ширина ― 25 см, длина по шаговому шву ― 18 см, длина до начала ножек - 34 см)
Есть в других цветах.
Наличие других размеров Вы можете уточнить по телефону (097)108-71-30.
Перейти к выбору одежды для самых маленьких на нашем сайте.
Схема работы
|
1
|
Заказ на сайте. |
|
2
|
С Вами свяжется наш менеджер, уточнит по заказу: размер, расцветку, способ оплаты и доставки, которые Вам удобны. |
|
3
|
В день оплаты отправляет Вам товар. |
|
4
|
Если заказчик из Винницы — в день заказа Вы сможете его получить по указанному адресу. |
Переваги інтернет-магазину «Семицветик»
![]() |
У нас безкоштовна доставка по місту Вінниці. |
| Консультація менеджера по всім питанням, які Вас цікавлять. | ![]() |
![]() |
У нас ціни нижчі, ніж на ринку, тому що наш магазин знаходиться в інтернеті, і нам не потрібно оплачувати дорогу оренду приміщення і зарплату продавцям. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Happy Tot |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 62 |
| Колір | Блакитний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 51 см |
| Довжина рукава вироба | 23 см |
| Довжина крокового шва | 18 см |
| Склад | 100% бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Чоловічок |
- Ціна: 152 ₴








