Чоловічки і одяг для новонароджених
Комбінезон бавовняний, натуральний для хлопчиків і дівчаток.
Застібка ― кнопки до самого низу виробу. Кнопки пластикові.
Ніжки закриті.
Колір ― молочний. Спереду забарвлення молочна з малюнками ведмедиків.
Рукавчики можна закрити, щоб убезпечити дитину. При необхідності рукавчик можна зробити відкритим.
Ідеально використовувати як спальника. Перевага комбінезона-чоловічка в тому, що спинка дитини завжди закрита, як би він не повернувся.

Розміри:
- зростання ― 62 см (довжина рукава від підстави шиї ― 24 см, довжина рукавчика з рукавичкою - 29 см, довжина ― 52 см, ширина ― 25 см, довжина крокового шва ― 19 см, довжина до початку ніжок - 34 см)
Є у інших кольорах.
Наявність інших розмірів Ви можете уточнити за телефоном (097)108-71-30.
Перейти до вибору одягу для самих маленьких на нашому сайті.
Схема роботи
|
1
|
Замовлення на сайті. |
|
2
|
З Вами зв'яжеться наш менеджер уточнить на замовлення: розмір, колір, спосіб оплати і доставки, які Вам зручні. |
|
3
|
В день оплати відправляє Вам товар. |
|
4
|
Якщо замовник з Вінниці — в день замовлення Ви зможете його отримати за вказаною адресою. |
Переваги інтернет-магазину «Семицветик»
![]() |
У нас безкоштовна доставка по місту Вінниці. |
| Консультація менеджера по всім питанням, які Вас цікавлять. | ![]() |
![]() |
У нас ціни нижчі, ніж на ринку, тому що наш магазин знаходиться в інтернеті, і нам не потрібно оплачувати дорогу оренду приміщення і зарплату продавцям. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Happy Tot |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 62 |
| Колір | Молочний |
| Стать | Унісекс |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 52 см |
| Довжина рукава вироба | 24 см |
| Довжина крокового шва | 19 см |
| Склад | 100% бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Чоловічок |
- Ціна: 152 ₴








