
Спортивний костюм для дівчинки, сірий з кораловим, ріст 80 см, 86 см, 92 см, Robinzone
309 ₴
- Готово до відправки
- Код: 851211/80-92/КС-85
Спортивні дитячі костюми від ТМ Robinzone
Спортивний костюм для дівчинки, кораловий з сірим. Комплект складається з: кофти сірого кольору з кораловими манжетами і горловиною.
Кофта на блискавці з кишенями; і однотонних сірих брюк з кораловими манжетами. На кофті малюнок собачки.


Якісний, красивий і натуральний костюм для дівчаток 1,5-2,5 років.
Розміри:
- 80 см (Кофта: довжина - 34,5 см, довжина рукава - 26,5 см, ширина кофти - 28 см, плечі - 23 см; Штани: довжина - 46 см, довжина крокового шва - 28 см, напівобхват талії - 19-23 см, ширина манжети - 10 см (гумка тягнеться))
- 86 см (Кофта: довжина - 36,5 см, довжина рукава - 29 см, ширина кофти - 29,5 см, плечі - 25 см; Штани: довжина - 49 см, довжина крокового шва - 31 см, напівобхват талії - 20-27 см, ширина манжети - 10 см (гумка тягнеться))
- 92 см (Кофта: довжина - 37 см, довжина рукава - 30,5 см, ширина кофти - 30 см, плечі - 25,5 см; Штани: довжина - 52,5 см, довжина крокового шва - 33 см, напівобхват талії - 21-28 см, ширина манжети - 10 см (гумка тягнеться))
Якісний костюм від відомого українського виробника добре переться і довго носиться.

У нас Ви також можете підібрати шкарпетки, брюки, футболки для хлопчиків і дівчаток.
Більше пропозицій за спортивним костюмам тут.
Схема роботи
|
1
|
Замовлення на сайті. |
|
2
|
З Вами зв'яжеться наш менеджер уточнить на замовлення: розмір, колір, спосіб оплати і доставки, які Вам зручні. |
|
3
|
В день оплати відправляє Вам товар. |
|
4
|
Якщо замовник з Вінниці — в день замовлення Ви зможете його отримати за вказаною адресою. |
Переваги інтернет-магазину «Семицветик»
![]() |
У нас безкоштовна доставка по місту Вінниці. |
| Консультація менеджера по всім питанням, які Вас цікавлять. | ![]() |
![]() |
У нас ціни нижчі, ніж на ринку, тому що наш магазин знаходиться в інтернеті, і нам не потрібно оплачувати дорогу оренду приміщення і зарплату продавцям. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robinzone |
| Країна виробник | Україна |
| Склад | 95% бавовна, 5% лайкра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 80 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Рожевий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Комплектація набору | Штани, Кофта |
| Довжина крокового шва | 28 см |
| Довжина рукава вироба | 26.5 см |
| Стан | Новий |
| Вікова група | 1 рік |
| Основні | |
| зростання | 80 см |
- Ціна: 309 ₴











