
Гольф під горло світло-сірий дитячий, зріст 158 см, 164 см, Фламінго
160 ₴
- Готово до відправки
- Код: 879-411/879-416/146-164
Гольфи під горло дитячі
|
Бавовняний гольф від українського виробника. Відмінна якість, доступна ціна. Дана модель чудово підходить для школи. Колір - сірий меланж.
Тканина дуже м'яка, приємна на дотик.

Дана модель є також в синьому кольорі.
Наявність розміру і кольору можна дізнатися у нашого менеджера (097)108-71-30.
Гольф під горло

- Добре поєднується з брюками, жилеткою.
Розміри:
- зріст 152 см (проданий)(довжина - 56,5 см, ширина - 40 см, плечі - 33 см, довжина рукава ― 54 см)
- зріст 158 см (довжина - 59 см, ширина - 42 см, плечі - 34 см, довжина рукава ― 57 см)
- зріст 164 см (довжина - 61 см, ширина - 43,5 см, плечі - 35 см, довжина рукава ― 61 см)
Погляньте на інші наші пропозиції в розділі: Дитячі гольфи під горло.
Якщо Ви не знайшли потрібного Вам розміру, або Вас цікавить інша забарвлення напишіть нам і наш менеджер постарається Вам допомогти.
Переваги роботи з нашою компанією



Замовлення на сайті — дзвінок нашого менеджера для уточнення подробиць і консультації
У нас ціни дешевші,
ніж у більшості магазинів
і на ринку
По Вінниці — безкоштовна доставка при будь-якому замовленні.



Якщо покупця цікавлять додаткові параметри по кофтині (ширина рукава, довжина та ін) —
ми готові поміряти
Одяг українських
фабрик-виробників,
натуральні тканини
При передоплаті: якщо оплата надійшла до 16:00, то в той же день відправлення товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Фламінго |
| Колір | Світло-сірий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 158 |
| Вид виробу | Водолазка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Довжина виробу по спинці | 59 см |
| Довжина рукава вироба | 57 см |
| Склад | 35% бавовна, 60% поліестер, 5% еластан |
| Стан | Новий |
| Вікова група | 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| зростання | 158 см |
- Ціна: 160 ₴



