Водолазки дитячі від ТМ Robinzone
Бавовняний гольф під горло від українського виробника.
Водолазка з високою горловиною обов'язково стане в нагоді в міжсезоння.
Гольф кольору сірий меланж підходить і хлопчикам, і дівчаткам.
Тканина м'яка, тягнеться.
Розміри в наявності:
- ріст 116 см (довжина гольфа ― 44 см, ширина ― 32 см, плечі ― 30 см, довжина рукава ― 40 см)
Наявність потрібного Вам розміру можна уточнити у менеджера за телефоном/вайберу (097)108-71-30.
Більше пропозицій за дитячим гольфів тут.
В нашем интернет-магазине "Семицветик" Вы также можете выбрать Водолазку, Носки, Футболку, Спортивный костюм, Трусики и Майки для Ваших деток.
Перейти к выбору детского трикотажа.
Схема работы
|
1
|
Заказ на сайте. |
|
2
|
С Вами свяжется наш менеджер, уточнит по заказу: размер, расцветку, способ оплаты и доставки, которые Вам удобны. |
|
3
|
В день оплаты отправляет Вам товар. |
|
4
|
Если заказчик из Винницы — в день заказа Вы сможете его получить по указанному адресу. |
Преимущества интернет-магазина «Семицветик»
![]() |
У нас безкоштовна доставка по місту Вінниці. |
| Консультація менеджера по всім питанням, які Вас цікавлять. | ![]() |
![]() |
У нас ціни нижчі, ніж на ринку, тому що наш магазин знаходиться в інтернеті, і нам не потрібно оплачувати дорогу оренду приміщення і зарплату продавцям. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robinzone |
| Країна виробник | Україна |
| Склад | 95% хлопок, 5% лайкра |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Застібка | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина виробу по спинці | 44 см |
| Довжина рукава вироба | 40 см |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Гольф під горло |
| Розмір дитячого одягу | 116 см |
- Ціна: 166 ₴













